Nasze marki:

pandora

Pandora

Zuzanna “Pandora” Mlak – Tatuażystka w Go To Hell tworząca prace w klimacie dotwork i blackwork. Już od dziecka czuła, że chce robić coś związanego ze sztuką. Po wielu próbach w różnych dziedzinach, spróbowała swoich sił w studiu tatuażu i została na stałe w ekipie studia. Tatuaż pozwala jej dzielić się swoimi przeżyciami i spojrzeniem na świat. Bardzo często rysuje projekty metodą intuicyjną, dobrze się przy tym bawiąc i prowadząc kreskę naturalnie wedle własnego wyczucia i vibu. Szczególnie uwielbia tatuować ćmy, motywy roślinne, grzyby i szerokopojęte  psychodeliczne klimaty. Na jej Instagramie zauważycie też szczególne zamiłowanie do motywów księżycowych.

Poza tatuowaniem zajmuje się również malowaniem, tańcem w powietrzu i tworzeniem instalacji artystycznych, czynnie biorąc udział w życiu kulturowym Krakowa. Na pewno spotkacie ja w mieście na rockowych i stonerowych koncertach, rozmaitych hippie inicjatywach i wystawach sztuki współczesnej. Na jej prace można się było natknąć odwiedzajac Laboratorium Scena, Percepcje Festiwal czy krakowską edycję Egodropa.

Pandora na pewno zabawi cię ciekawą rozmową i pokaże dużo swojej ulubionej muzyki, przy której uwielbia pracować, przez co sesja w Go To Hell minie ci przyjemnie w ciepłej i luźnej atmosferze. Jej otwartość i gadatliwość sprawia ze szybko poczujesz się komfortowo i cała sesja minie ci totalnie bezstresowo. Bardzo chętnie i otwarcie zrealizuje też wszystkie ciekawe pomysły i zaaranżuje tatuaż we własnym, dotowym klimacie. Przed rozpoczęciem pracy zawsze poświęca czas na konsultacje, aby zrozumieć wizję klienta i pomóc w wybraniu najlepszego miejsca. Niezależnie od tego, czy szukasz małej ozdoby na nadgarstku, czy dużego mrocznego wzoru, Pandora wykona go dla ciebie z przyjemnością.

Realizacje